325

Нардеп: треба бути єврооптимістом, щоб поважати вибір тих, хто живе в одностатевих шлюбах


Народний депутат України висунутий від БПП Євген Рибчинський написав блог про референдум в Нідерландах

Нардеп: треба бути єврооптимістом, щоб поважати вибір тих, хто живе в одностатевих шлюбах

Євген Рибчинський - член депутатської групи "Воля народу" у блозі під назвою "Голандці, що ви палите?", який опублікований на Українські правді заявив:

"...треба бути дійсно щирим єврооптимістом, щоб від всього серця поважати вибір тих, хто живе в одностатевих шлюбах, курить маріхуану і по вихідних підпрацьовує повіями у кварталі червоних ліхтарів..."

Він додав, що "думка голандських громадян щодо місця України у Євросоюзі мене особисто не цікавить", адже "...будинок на піску під назвою ЄС може зникнути з карти світу раз і назавжди. І для цього є усі передумови, починаючи від наростаючоі арабської гуманітарної експансії і закінчуючи елементарною неспроможністю ЄС захистити своїх членів від зовнішніх військових загроз. Якщо США раптом відмовляться наповнювати на 70% бюджет НАТО свіжо надрукованими зеленими купюрами, економіки половини європейських країн просто напросто складуться під навантаженням армійських потреб і замовлень".

На думку Рибчинського голандцям "одного збитого росіянами літака замало".

Нардеп вибачається за емоційність, "але усі голандці разом взяті не достойні і одного українця, який загинув взимку 2014 саме на Євромайдані! А в нас іх ціла Небесна сотня".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти