723

Радикали про Фестиваль Рівності: не допустимо пропаганду ЛГБТ у столиці


"С14 солідарна зі Львовом у їх протистоянні нав'язуванню нетрадиційних цінностей"

Радикали про Фестиваль Рівності: не допустимо пропаганду ЛГБТ у столиці

 Націоналістичний рух "С14" опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пост, у якому погрожує організаторам і учасникам Фестивалю Рівності. 

Зокрема, вони обіцяють не допустити "пропаганду ЛГБТ у столиці" і кажуть, що будуть звертатись до компетентних державних органів з вимогою заборонити ЛГБТ-фестиваль у Києві для запобігання провокацій та сутичок.

"С14 солідарна зі Львовом у їх протистоянні нав'язуванню нетрадиційних цінностей і попереджає проплачених організаторів-грантожерів про можливі неприємні наслідки", - повідомляють радикали. 

 

Шановні, поспішаємо вам повідомити, що формація С14 не допустить пропаганди ЛГБТ у столиці. Ми будемо звертатись до ко...

Posted by C14 news on Friday, 8 April 2016

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Фестиваль Рівності пройде у Києві на підтримку Львова, де його розігнали представники праворадикальних угрупувань. 

Назва "С14" часто читається, як "Січ". Начебто, цифри "1" і "4" схожі на літери "і" та "ч". Однак "14" - це асоціативне позначення так званих "14 слів" одного з найвідоміших расистських лідерів, що мають світове значення, Девіда Лейна. Це ті самі "14", які використовуються разом з "88".

Бренд "С14", в першу чергу, призначений для залучення уваги молодіжної аудиторії, що має расистські погляди.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти