450

Гомофобний рух "Любов проти гомосексуалізму" вийде на акцію протесту


Лідера руху звинуватили у роботі на проросійського політика Віктора Медведчука

Гомофобний рух "Любов проти гомосексуалізму" вийде на акцію протесту

У середу, 20 квітня у Києві представники організації "Любов проти гомосексуалізму" вийдуть на вуличну акцію під назвою і гаслом «Не вирізуйте сім'ю».

Зокрема, вони обіцяють прийти до Верховної Ради, Кабінету міністрів та Адміністрації президента з трьома ключовими вимогами:

1. Виключити з «Національної стратегії в області прав людини на період до 2020 року» пункти і заходи, спрямовані на легалізацію одностатевих партнерств та "пропаганди гомосексуалізму в Україні".

2. Зберегти в Конституції України статтю, яка визначає шлюб як виключно союз чоловіка і жінки.

3. Забезпечити функціонування посади Урядового уповноваженого з питань сім'ї та "призначити на неї авторитетну особистість" (наприклад, Адріана Буковинського).

"Рівень агресії руху гомосексуалістів і їхніх політичних партнерів досяг свого максимуму за всі роки незалежності України. У той час, коли тисячі воїнів на східних кордонах захищають українські сім'ї, ЛГБТ-рух відкрило другий фронт проти сімей - в Києві, в кабінетах влади, в засобах масової інформації", - заявляють організатори акції. 

Нагадаємо, що лідера руху Руслана Кухарчука звинуватили у тому, що він бере гроші на свою діяльність у кума Володимира Путіна, проросійського політика Віктора Медведчука. 

Як відомо, гомофоба Адріана Буковинского хотіли назначити в уряд, однак після обурення громадськості був оголошений відкритий конкурс на посаду Урядового уповноваженого з питань сім'ї

Фото: ruslanstory.com

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти