537

Брайан Адамс скасував концерт в Міссісіпі через гомофобний закон


Канадський співак і рок-музикант Брайан Адамс скасував концерт в штаті Міссісіпі через прийнятий там нового закону про свободу релігії.

Брайан Адамс скасував концерт в Міссісіпі через гомофобний закон

Закон дозволяє деяким приватним фірмам і релігійним групам відмовляти в наданні послуг геям. Про це повідомляє BBC.

Адамс, який здійснює світове концертне турне, опублікував заяву, в якій висловив солідарність з друзями-геями і зазначив, що совість не дозволяє йому виступати в Міссісіпі.

Він додав, що вважає дискримінацію громадян, що відносяться до ЛГБТ-спільноти, такою "яка не піддається розумінню". Адамс висловив надію, що штат Міссісіпі "виправиться", і тоді він зможе приїхати туди і виступити перед своїми численними шанувальниками.

Концерт в залі Mississippi Coast Coliseum в місті Білоксі був запланований на 14 квітня.

Губернатор штату Міссісіпі Філ Брайант раніше підписав закон HB1523 "Про захист свободи совісті від дискримінації з боку уряду". Закон, зокрема, визначає, що "шлюб - це союз між одним чоловіком і однією жінкою", сексуальні відносини допустимі тільки в такому союзі, а стать людини "визначається анатомією і генетикою на момент народження".

За цим законом християни, які дотримуються традиційних поглядів на питання шлюбу і статі, користуються захистом державної влади. Вони мають право вирішувати, кому надавати послуги і товари, а кому відмовляти в них, виходячи зі своїх вірувань і переконань.

Те ж саме стосується найму на роботу і звільнення, а також різних інших аспектів бізнесу і соціальних відносин.

Минулого тижня інший музикант Брюс Спрінгстін відмовився виступати в штаті Північна Кароліна, де були скасовані законодавчі гарантії рівноправності для геїв і трансгендерів.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти