449

Міністр інформаційної політики розповів, як повинен вести себе журналіст, коли розганяють пікет за ЛГБТ


На його думку, розгін Фестивалю Рівності вплинув на результат референдуму у Нідерландах

Міністр інформаційної політики розповів, як повинен вести себе журналіст, коли розганяють пікет за ЛГБТ

Міністр інформаційної політики Юрій Стець розповів, що треба робити журналісту-професіоналу, коли радикали розганяють мітинг за права людини для ЛГБТ. 

Про це він сказав в інтерв`ю виданню "Страна". 

Так, за його словами розгін Фестивалю Рівності у Львові відіграв свою роль у негативному результаті референдуму в Нідерландах. 

"Ви прекрасно розумієте, як голландці ставляться до захисту прав сексуальних меншин: голландці одна з найбільш нетерпимих націй до обмеження свободи меншин. Природно, що про мітинг у Львові, який розігнали написали всі європейські, в тому числі, голландські видання.

Чи вплинуло це на голосування на референдумі? 100%. І не в нашу користь", - каже міністр. 

Також Стець сказав, що необхідно робити журналісту у такому випадку: бути професіоналом, який повинен показати важливу інформацію чи громадянином, який не хоче, щоб розгін мітингу зашкодив репутації України? 

"Як тільки журналіст починає застосовувати на себе одяг громадянина з високим градусом соціальної відповідальності, він суперечить своїй професії. Звичайно, я б хотів, щоб журналісти були більшими патріотами. Так, зараз це напевно дуже шкодить нинішньому стану речей по сприйняттю України в світі.

І так, ця робота журналістів, в тому числі, пішла на шкоду і рішенням по референдуму в Голландії. Але робити свою роботу інакше журналісти не вміють. Як тільки з'являється контрліст, самоцензура, ти починаєш брехати", - вважає він. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти