432

Гомофоб Мілонов виправдав вбивства ґеїв


Він вважає, що гомофобія - це природний стан для нормальної людини

Гомофоб Мілонов виправдав вбивства ґеїв

Російський депутат від партії "Єдина Росія" Віталій Мілонов назвав вбивство 54-річного журналіста Дмитра Цілікіна "жахом" - як вбивство будь-якої людини. Однак він додав, "що людина володіє різними характеристиками". На його думку, стати "жертвою пекла - це природний шлях для гомосєка".

"Я вважаю, коли збоченець і содоміт кличе до себе молодих людей, щоб їх зґвалтувати, швидше за все, це закінчується такими речами. Коли люди бродять по закутках дна, їх це дно поглинає.

Коли людина вибрала для себе пекло, природно, що вона стає жертвою пекла.

Чому гомосєкі часто закінчують життя самогубством? Це природний шлях для гомосєка ... "- заявив депутат, пише його сайт "Мій район".

У той же час, Мілонов висловив упевненість в тому, що "поліція зробить свої висновки" і закликав перестати спекулювати на смерті журналіста. Мілонов назвав "гомофобію природним станом для нормальної людини, яка не вражена вірусом педерастії та лібералізму".

"До вбивства людей призводить не гомофобія, а ті, хто ходять і підбурюють. Якби не було гомосєків на світлі, кількість зґвалтувань дітей була б на порядок менше", - сказав Мілонов.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти