398

У Херсоні відбудеться дискусія на тему ЛГБТ


Дискусійний клуб присвячений Дню мовчання

У Херсоні відбудеться дискусія на тему ЛГБТ

У п'ятницю, 15 квітня, о 13.00 відокремлений підрозділ ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА»запрошує на дискусійний клуб на тему: «Права людини».

Мета заходу - обговорити з учасниками проблеми і труднощі, на які наштовхуються представники спільноти ЛГБТ в усіх сферах повсякденного життя, пише Херсон Онлайн.

Спікерами на заході виступлять: Ірина Моспан, НООМД «Пенітенціарна ініціатива» (Миколаїв), Тетяна Добридник, Громадський центр з моніторингу дотримання прав людини (Миколаїв), Ольга Жукова, Молодіжна організація «Нова генерація» (Херсон).

Видання зазначає, що вперше в Херсоні про права представників  ЛГБТ-спільноти говоритимуть представники правозахисних та молодіжних організацій.

Дискусійний клуб присвячений Дню мовчання -  це щорічна студентська акція ненасильницького протесту, що проходить з 1996 року в США і з 2006 року - в Європі. Вона присвячена проблемам замовчування дискримінації, фізичному і моральному насильству, злочинам на ґрунті ненависті та негативному ставленню до людей за ознакою сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти