372

Гомофоб з Херсона боїться бити ЛГБТ


"Вони в чергове пропіаряться"

Гомофоб з Херсона боїться бити ЛГБТ

Херсонський гомофоб, расист і ксенофоб Дмитро Семен заявив, що боїться бити представників ЛГБТ-спільноти, бо тоді "ліберальних ЗМІ буде можливість показати його папуасом". 

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, він згадав про дискусійний клуб на тему ЛГБТ, який відбудеться 15 квітня у Херсоні.

"Тут так звані ЛБГТ-товариства, звичайно відпрацьовуючи "гейропейські" гранти, в цю п'ятницю збирають в Херсоні, свою чергову конференцію, а насправді зондують ґрунт, де можна провести ґей-парад.

У Києві отримали по мордам, в Одесі і Львові теж, тепер пробують в провінційних містах моніторити ситуацію. Дивно серед організаторів сатанинського шабашу, проплаченого "ґей-лобістами" з ЄС, бачити організацію "Нова Генерація". До речі, коли я був школярем, ця організація займалась українізацією населення Херсонщини, просвітництвом, та боротьбою з коммуняками. Зараз пропагує збочення, за гроші, ну що ж видно така зараз коньюктура", - пише Семен. 

Також він додав, що не хоче бити ЛГБТ, не дивлячись на численні прохання.

"Мені пишуть багато херсонських правих активістів, з пропозицією розігнати це збіговисько. Можливо, на це збоченці і розраховують, що праворадикальні молодчики силою розженуть їх сейшн. А вони в чергове пропіаряться та їх бридкі пики будуть показувати по всім каналам.

Я вважаю, що не потрібно давати приводу ліберальним ЗМІ показати нас плебеями та папуасами, а в максимально цивілізований спосіб донести їм думку 95% населення України, а саме те, що їм тут не раді. І свої хвороби хай тримають при собі в своїх закритих товариствах. Ось така моя думка", - написав колишній керівник херсонської "Правого Сектору". 

Нагадаємо, що нещодавно міський голова Херсона Володимир Миколаєнко звільнив з посади свого радника Дмитра Семена через те, що той підривав довіру громадян до міської ради та її виконавчих органів. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти