449

Аваков назвав відповідальних за зрив Фестивалю рівності


Глава МВС назвав посягання на мирні зібрання «елементами гібридної атаки»

Аваков назвав відповідальних за зрив Фестивалю рівності

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, відповідаючи на питання щодо публічної безпеки під час проведення масових акцій та ЛГБТ-зібрань, заявив, що на сьогоднішній день заворушення та прояви агресії на масових заходах є "не скільки проявом громадської непокори, скільки спланованими акціями зовнішнього тиску та гібридної війни". Про це він сказав на безпековому форумі в Києві, передає прес-служба МВС України.

"Мене турбує питання безпеки будь-яких масових заходів, особливо після подій 31 серпня минулого року, коли були кинуті бойові гранати і багато людей загинуло і було поранено. Це я розглядаю як елемент гібридної атаки на нас", - пояснив Аваков.

При цьому міністр наголосив, що забезпечення безпеки неможливе без повноцінного контакту правоохоронців з організаторами мітингів для надання останніми консультацій з питань безпечного проведення акції та надання організаційної допомоги.

"Кожна людина має право на протест та висловлення своєї точки зору. І при цьому вона має бути в безпеці. Якщо відповідні структури, співпрацюючи з нами, будуть консультуватися щодо режиму безпеки, ми безумовно будемо забезпечувати такий процес", - зазначив він.

Фото: mvs.gov.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти