323

У Петербурзі названі лауреати антипремії «Золота клізма»


Альянс гетеросексуалів і ЛГБТ за рівноправність, що заснував «Золоту клізму» 4 роки тому, вручив її, як зазвичай, у шести номінаціях.

У Петербурзі названі лауреати антипремії «Золота клізма»

У номінації для представників судової системи «Абсурдопроізводство» лауреатом стала суддя Приморського суду Соловйова, що відмовила в усиновленні дитини до Німеччини, де в разі розлучення батьків є потенційний ризик усиновлення одностатевої парою.

У номінації для діячів культури «Культ-урна» Золоту клізму вручили Івану Охлобистін за пропаганду нацизму, оскільки він пропонував повернути смертну кару і позбавити ЛГБТ права голосу.

У номінації для регіональних депутатів «Я у мами депутат» лауреатом став Віталій Мілонов - за супровід ЛГБТ-заходів та їх мимовільну пропаганду.

У номінації для федеральних депутатів «Палата №6 імені Мізуліної» лауреатами стали два депутати Держдуми - Іван Нікітчук і Микола Ареф'єв, які запропонували заборонити камін-аут.

У номінації «Міністерство правди імені Орвелла» для ЗМІ приз отримав НТВ за гомофобні програми.

Лауреатом номінації «Дітки в клітці» за боротьбу з ЛГБТ-підлітками стала уповноважена з прав дитини в Петербурзі Світлана Агапітова за висловлювання про те, що у дітей до 18 років немає сексуальної орієнтації, і що ЛГБТ-підлітки в Росії не піддаються дискримінації.

Вона ж за підсумками народного голосування отримала гран-прі - Цар-Клізму.

Спеціальний приз «Петербурзький гомофоб» отримав лідер «Народного собору» Анатолій Артюх за те, що він спалив плакати ЛГБТ-активістів під звуки баяна.

«Золота клізма» вручається з 2012 року, серед її лауреатів були президент Росії Володимир Путін - за підписання гомофобних законів і патріарх Кирило - за висловлювання про те, що геї наближають кінець світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти