534

В Маріуполі розгорівся конфлікт через ставлення до ЛГБТ


На минулій сесії міської ради Маріуполя представник громадського об'єднання «Маріупольська Дружина» Ярослав Кравченко виступив з критикою підтримки ЛГБТ

В Маріуполі розгорівся конфлікт через ставлення до ЛГБТ

Ярослав Кравченко виступив з критикою представників партії «Сила людей», які висловилися на підтримку березневого фестивалю рівності у Львові. Особливу увагу він приділив питанням, які стосувалися сексуальних меншин. Про це повідомляє видання Новости Донбасса.

Під час свого виступу в міськраді Кравченко висловив своє невдоволення лояльною позицією «Сили людей» по відношенню до ЛГБТ-спільноти. Кравченко вже не вперше використовує подібну риторику у своїх виступах. Аналогічні висловлювання з його боку прозвучали на записи першого ефіру програми «Тиждень Маріуполя».

Уже перебуваючи в студії ОТВД за 15 хвилин до запису програми Кравченко відмовився відстоювати свою позицію перед камерами.

Члени «Сили людей» в словах Кравченко бачать не стільки бажання відстояти свою думку, скільки спробу розпалити політичну скандал. Олена Золотарьова не є депутатом міськради, однак перебуває в цій партії. Її прізвище Кравченко неодноразово згадував у своїх виступах, в зв'язку з її лояльною позицією по відношенню до ЛГБТ-спільноти. Сама Олена вважає, що метою Кравченко є компрометація Максим Бородіна (лідер «Сили людей» в Маріуполі).

«Все це почалося, на мій погляд, після того як і попередньої сесії міськради Максим виступив з ініціативою висловити недовіру двом чиновникам виконкому, т. К. В їх діяльності чітко спостерігаються корупційні схеми», - говорить вона.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти