269

Депутати комісії з питань духовності і спорту рекомендували меру Херсона заборонити проведення ЛГБТ-ходи


"Ці грантоїди роблять все за європейські гроші, які насправді російські"

Депутати комісії з питань духовності і спорту рекомендували меру Херсона заборонити проведення ЛГБТ-ходи

Депутатська комісія міської ради Херсона з питань культури, духовності, молоді та спорту одноголосно проголосувала за направлення рекомендації міському голові Володимиру Миколаєнку про заборону проведення мирної ЛГБТ-ходи.

Про це повідомляє видання "Херсонські вісті". 

Так, на засідання прийшов одіозний Дмитро Семен і звернувся до членів комісії. У своєму виступі він зазначив, що всупереч заявленому мирному ходу "в місті планується ґей-парад".

Він додав, що необхідно заборонити проведення зазначеної ходи, щоб уникнути протистоянь і кровопролиття. На питання про те, хто зібрався учиняти кровопролиття, він відповідати відмовився.

Також Семен заявив, що представники громадської ініціативи щодо захисту прав людини організовують цей захід за гроші Росії.

 "Ці грантоїди роблять все за європейські гроші, які насправді російські, а там будуть російські ЗМІ, будуть це висвітлювати" - сказав Семен.

Відзначимо, що журналіст видання поцікавився, звідки у Семена інформація про присутність російських ЗМІ, і контактує він з ними. На це питання Семен відповідати теж відмовився.

Депутати комісії підтримали звернення до міського голови щодо заборони зазначеної ходи.

Відзначимо, що міський голова не має права забороняти проведення мирної ходи. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти