701

Голова Києво-Святошинської РДА вийшла на мітинг гомофобів


Також вона називає гомосексуальність гріхом і порівнює його із вбивством

Голова Києво-Святошинської РДА вийшла на мітинг гомофобів

Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова вчора взяла участь в акції організації "Любов проти гомосексуалізму", яка відбулася під будівлею Верховної Ради.

Також вона звернулася до народних депутатів із листом, в якому просить не допустити легалізацію одностатевих шлюбів, цитує Біблію і каже, що гомосексуальність це гріх. Про це повідомляє офіційна сторінка РДА. 

"Як голова адміністрації Києво-Святошинського району, одного із найпотужніших районів у Київській області та загалом в Україні, я занепокоєна намірами легалізувати одностатеві шлюби у нашій країні", - звертається вона до законодавців. 

У той же час, вона зазначає, що у часи нестабільності та збереження хиткого миру українці, повинні дбати про збереження та популяризацію власної національної ідентичності у світі.

Більше того, вона у листі цитує Біблію, а потім намагається довести, що гомосексуальність це гріх і порівнює ЛГБТ із вбивцями. 

"Бог не створював людину для гомосексуальних бажань.

Звичайно, людина сама має право обирати свій життєвий шлях і може мати більшу схильність до гомосексуалізму, так само інша людина може бути більш схильна до жорстокості, вбивства, брехні або інших гріхів. То невже такі схильності виправдовують вбивць і брехунів? Ні, бо це суперечить самій природі людини", - заявила чиновниця. 

Нагадаємо, що вчора від парламентом пройшли два мітинги. Наш матеріал про вчорашні події читайте тут. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти