477

Я була затятою гомофобкою, - мама ЛГБТ-сина


"Ми лаялися з цього приводу, я навіть обзивалася"

Я була затятою гомофобкою, - мама ЛГБТ-сина

 В ефірі "Громадського радіо" членкиня батьківської організації "Терго" Антоніна із Запоріжжя розповіла свою історію прийняття гомосексуальності сина.

"Це було помітно давно, але ми не надавали цьому значення. Ми побачили, що він почав спілкуватися з хлопцями, вони почали залишатися на ніч, і все зрозуміли.

Син знав, що я здогадуюся або знаю, а я знала, що він це знав. Так ми і жили. Ми лаялися з цього приводу, я навіть обзивалася. І він одного разу сказав, що мені потрібно з'їздити на зустріч, щоб все зрозуміти, в усьому розібратися, щоб ми змогли спілкуватися. Так я потрапила на тренінг, де розповідається, з чого все це починається і що це таке. На тренінгу я була три дні, дуже переживала, адже одна справа, коли здогадуєшся, і інше - точно знати", - каже вона. 

Також вона поділилася своїми думками з приводу агресивності з боку деяких віруючих людей. 

"Вони не розуміють, що Бог - це любов, що Він не засуджує людину, і якщо такі люди існують, значить, вони Йому потрібні.

Вони також плутають гомосексуалів з педофілами, ще з чимось таким.

Потрібно більше літератури на цю тему, потрібно, щоб це частіше траплялося на очі, щоб суспільство знало, що це хороші люди", - розповідає Антоніна. 

Вона каже, що була гомофобкою, але на тренінгах "Терго" їй вдалося змінити власне ставлення до гомосексуальності. 

"Я була затятою гомофобкою, оскільки виховувалася в такому середовищі, в СРСР, де сексу не було, а ця тема і поготів була табу. На нашому тренінгу була одна татарка, вона взагалі мовчала, була дуже закрита, вороже налаштована, але наші психологи змогли її розговорити. І до кінця третього дня вона змогла розповісти свою історію.

В нашому колі ми ділимося всім. До нас приходять хлопці, кажуть, що не можуть мамі сказати про це, ми радимо, як це зробити, щоб у неї не було інфаркту, вчимо один одного", - каже жінка. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти