635

На Kickstarter зібрали гроші на комікс про пригоди ЛГБТ-супергероїв


ФебМен і його команда «The Pride» борються в ім'я рівноправності і різноманітності

На Kickstarter зібрали гроші на комікс про пригоди ЛГБТ-супергероїв

Британський художник Джо Гласс випустить комікс "The Pride", присвячений пригодам команді ЛГБТ-супергероїв. Про це повідомляє Wonderzine.

До книги увійдуть історії про ФебМена, Вовка, М'язисту Мері, Твінкі, Ведмедя, Фрості, Ангеле, Біле Сміття і Учня, які разом борються в ім'я справедливості і різноманітності. І за назвою, і за іменами героїв відразу зрозуміло, що комікс пов'язаний з ЛГБТ-тематикою: twink - сленгове слово для позначення гомосексуалів, white trash, дослівно "Біле Сміття" - термін, яким зневажливо називають декласованих американців.

Головний герой, ФебМен (майже як Супермен, тільки в рожевому трико), зібрав свою команду супергероїв, щоб боротися з несправедливістю по відношенню до ЛГБТ, зменшенням їх заслуг і насмішками в ЗМІ.

"The Pride" стикається з опором іншого союзу героїв з суперздатностями під назвою Дивізія Справедливості (не плутати з Лігою Справедливості з коміксів DC). Головний лиходій, з яким бореться Фебмен і його команда, - Його Величність: як написано в анотації до коміксу, "The Pride" - єдине об'єднання супергероїв, яке може перешкодити його підступним планам захоплення світу.

Гроші на видання художник зібрав за допомогою краудфандингової платформи Kiсkstarter: учасники пожертвували 20 460 фунтів при заявленому бюджеті кампанії в 13 тисяч фунтів. У книгу в твердій обкладинці увійдуть шість історій, які до цього були випущені невеликим тиражем окремо.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти