291

Колишній сенатор з США оголосив про заручини з чоловіком


У той же час, він не вважає себе ґеєм

Колишній сенатор з США оголосив про заручини з чоловіком

Колишній американський сенатор-демократ Харріс Уоффорд оголосив про заручини з чоловіком, який на 50 років молодший за нього.

Так, 90-річний Уоффорд був одружений протягом майже 50 років, проте 20 років тому його дружина і мати трьох його дітей померла від лейкемії.

У своїй статті для New York Times вдівець зазначив, що тоді, в 70 років, він і подумати не міг, що знайде нову любов і знову зважиться на шлюб. Однак п'ять років по тому він несподівано для себе закохався в 25-річного молодика.

За словами Уоффорда, він не вважає себе ґеєм або ґетеро, а просто був щасливий після смерті дружини знайти кохання вдруге.

"Я не класифікую себе за ознакою статі людини, яку я люблю. У мене було півстоліття шлюбу з чудовою жінкою, а тепер мені пощастило вдруге знайти щастя", - заявив екс-сенатор.

Уоффорд пише, що щасливий дожити до часів, в яких дозволені одностатеві шлюби. Як нагадує колишній сенатор, в минулому році Верховний суд США офіційно легалізував їх по всій країні.

Харріс Уоффорд народився в 1926 році. На початку 1960-х років він займав пост радника з прав людини при президенті США Джоні Кеннеді. У 1986 році він на деякий час очолив відділення Демократичної партії в штаті Пенсільванія, а з 1991 по 1995 рік представляв цей штат в Сенаті.

Фото: DailyMail

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти