481

"Діди воювали": кримський віце-прем'єр виступив проти гей-прайдів


Дмитро Полонський порекомендував охочим проводити гей-паради в Сімферополі відправлятися зі своєю толерастією в Гейропу

"Діди воювали": кримський віце-прем'єр виступив проти гей-прайдів

Про це він заявив Кримінформу, коментуючи інформацію про майбутнє проведення гей-параду в столиці Криму в період травневих свят.

«Ми можемо порекомендувати відправлятися у вільну Гейропу, і нехай вони там спокійно ходять по вулицях столиць європейських держав, де повна толерастія. Нічого приїжджати на нашу героїчну землю і ходити тут з райдужними стрічками», - сказав він.

Полонський додав, що як республіканський чиновник не може вплинути на рішення муніципальної влади про надання згоди або відмову в проведенні масового заходу, однак підтвердив агентству, що заявки ініціатора параду і мітингів Миколи Алексєєва за місцем і часу проведення збіглися з поданими раніше.

Віце-прем'єр вважає, що влада зобов'язана виховати здорове підростаюче покоління без впливу подібних збочень.

«Вважаю, що проведення подібних заходів, особливо напередодні Дня Перемоги 9 травня, категорично неприпустимо - не за те наші діди воювали, щоб тепер всякі педерасти вилазили з пропагандою свого світосприйняття. Ми повинні виховати абсолютно здорове суспільство, виховати молодь у режимі категоричного неприйняття подібних збочень», - зазначив Дмитро Полонський.

За його словами, Росії необхідно переймати і розвивати передовий досвід інших країн щодо запобігання збочень. «Білоруський президент робить правильно. Його починання - хімічна кастрація по відношенню до педофілів, а від педерастії до педофілії один крок, тому треба в зародку все випалювати. Нашій країні потрібно брати позитивний приклад з наших сусідів», - уклав Полонський.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти