458

Федеральний суд США виступив проти "туалетних законів"


Створено важливий прецедент, що стосується "туалетних законів"

Федеральний суд США виступив проти "туалетних законів"

Апеляційний суд четвертого округу США ухвалив, що так звані "туалетні закони" порушують Главу IX Закону про Освіту 1972 року. У ній вказується, що дискримінація за ознакою статі є неприпустимою в навчальних закладах, які отримують федеральне фінансування.

Суд пройшов у справі трансґендерного підлітка з Вірджинії Гевіна Грима. Він подав позов проти шкільної ради округу Глостер після того, як його стали змушувати користуватися туалетом, який відповідає його "біологічній статі", пише Pinknews.

"Гевін не має можливості користуватися жіночою вбиральньою. Ще до початку його переходу, дівчини і жінки, які бачили його в жіночих вбиральнях, негативно реагували, оскільки сприймали його як хлопчика", - говориться у судовому позові. 

Суддя Генрі Флойд постановив: "Стать людини повина визначатися на основі його/її ґендерної ідентичності".

Створено важливий прецедент, що стосується "туалетних законів".

Слід зазначити, що до остаточного вирішення ситуації ще далеко, вже є всі підстави сподіватися, що рано чи пізно подібні закони будуть скасовані, оскільки їх існування загрожує фінансуванню навчальних закладів.

"Туалетна" тема в останні роки стала проблемною в багатьох штатах США - від Каліфорнії до Північної Кароліни. В останній "туалетний закони" був прийнятий 23 березня і вже викликав ряд протестів.

Суть цього та інших подібних законів в тому, щоб заборонити трансґендерним людям відвідування громадських вбиралень, які не відповідають зазначеній у свідоцтві про народження статі. Такі жорсткі заходи пояснюються міркуваннями безпеки, щоб "не пускати чоловіків в жіночі туалети".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти