469

Ліванському інді-гурту заборонили виступати в Йорданії через гомосексуальність соліста


"Впливові політичні фігури вирішили не допустити нашого виступу в країні"

Ліванському інді-гурту заборонили виступати в Йорданії через гомосексуальність соліста

Ліванському інді-гурту Mashrou Leila заборонили виступати в Йорданії через те, що її фронтмен, Хамед Сінно, не приховує свою гомосексуальність і виступає за сексуальну і релігійну свободу.

Концерт групи повинен був відбутися 29 квітня в знаменитому Римському амфітеатрі в Аммані, але був скасований міністерством туризму нібито через неправильну реєстрацію учасників групи. Але музиканти вважають, що причина криється в їх волелюбності.

"Впливові політичні фігури вирішили не допустити нашого виступу в країні, - написали члени групи в Facebook. - Як нам стало відомо, відтепер нам заборонено виступати на території Йорданії через наші політичні і релігійні переконання, а також через те, що ми відстоюємо ґендерну рівність і сексуальну свободу".

Губернатор Аммана Халід Абу-Зейд підтвердив в інтерв'ю агентству Associated Press, що концерт групи був скасований, так як їх пісні суперечать "релігійним переконанням" йорданців.

Нагадаємо, соліст групи Хамед Сінно здійснив камінг-аут в 2012 році, ставши символом культурного оновлення, що охопило Близький Схід після "Арабської весни".

Фото: СВС

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти