275

Freedom House: не має окремих прав ЛГБТ


Виконавчий віце-президент Freedom House з нагоди відкриття офісу в Україні, прояснив позицію організації, щодо ЛГБТ

Freedom House: не має окремих прав ЛГБТ

Деніел Келінґерт в ефірі Громадського радіо заявив, що Freedom House вже багато років співпрацює з українським громадянським суспільством, підтримуючи його, і офіс відкрито, щоб розширити роботу в Україні. Головними її векторами стануть протидія безкарності на ті злочини, які ми бачимо, і протидія корупції. Також це підтримка незалежних медіа, які є одним з головних рушіїв реформ у країні.

На питання про те, які виклики у сфері прав людини стоять перед Україною, Деніел сказав:

"Якщо ми говоримо про свободу вираження думки, свободу преси, то ситуація в основному позитивна. Але якщо ми говоримо про ЗМІ, то тут ще потрібна реформа суспільного мовлення і зниження впливу олігархів на ЗМІ. Є ціла низка проблем, пов’язана з правами внутрішньо переміщених осіб. Знаю, що створене окреме Міністерство, яке своїм завданням бачить формулювання цілісної політики в цьому питанні. Потрібно спостерігати, як відбуваються ці реформи".

Він окремо відзначив ЛГБТ:

"Стосовно ЛГБТ-спільноти — тут ми маємо багато непорозуміння. Freedom House не вимагає окремих прав для якоїсь певної групи, ми вимагаємо однакові права для всіх. Не думаю, що це якісь особливі вимоги".
 

Фото: Мінюст

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти