1312

Мером Лондона обрали мусульманина, який підтримує одностатеві шлюби


З 2005 року Садік Хан є найбільш відомий політик-мусульманин, який виступає за захист прав ЛГБТ та одностатеві шлюби

Мером Лондона обрали мусульманина, який підтримує одностатеві шлюби

На виборах мера Лондона за підсумками повного підрахунку голосів перемогу здобув кандидат від лейбористів Садік Хан, якого підтримали понад 44% виборців. Про це пише BBC

Садік Хан - мусульманин, син іммігрантів з Пакистану, один з восьми дітей подружжя, яке приїхало до Британії у 60-х роках минулого століття.

Видання PinkNews нагадує, що Садік Хан є найбільш відомим політиком-мусульманином, який виступає за захист прав ЛГБТ та одностатеві шлюби. У 2013 році він отримав безліч погроз смерті, після того як проголосував за одностатеві шлюби у Великобританії.

Він пообіцяв, що в якості мера зробить усе від нього можливе, аби подолати у Лондоні злочини на ґрунті ненависті до ЛГБТ.

"Я був жертвою злочину на ґрунті ненависті, адже меншість завжди є потенційно жертвою злочину на ґрунті ненависті. Це знак ганьби - що, попри прогрес, якого ми досягли за останні 20, 30 років, якщо ви лондонець з числа ЛГБТ, ви є уразливими для злочинів на ґрунті ненависті. Я займу жорстку позицію, щодо таких злочинів".

Фото: Independent

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти