421

Захарченко порівняв заборону проводити військовий парад з дискримінацією ЛГБТ


Глава угруповання «ДНР» висловив невдоволення тим, що ОБСЄ виступає проти наявності військової техніки на параді 9 травня в Донецьку

Захарченко порівняв заборону проводити військовий парад з дискримінацією ЛГБТ

 «Ми якось навіть їм російською мовою сказали,« де ганяє телят Макар »- куди потрібно рухатися, як йти. Напрямок їм змалювали, і відзначили, що парад - внутрішня справа республіки, абсолютно не має відношення до ОБСЄ. Я ж не забороняю проводити гей-паради в Берліні », - заявив Захарченко. Про це повідомляє видання Новости Донбасса.

Нагадаємо, що українська сторона спільно з моніторинговою місією ОБСЄ неодноразово висловлювалися проти проведення в Донецьку військового параду, так це є порушенням Мінських угод. Це обумовлено тим, що відповідно до домовленостей все озброєння повинно бути відведено з лінії зіткнення в місця постійної дислокації.

Незважаючи на це незаконна угруповання «ДНР» провело парад 9 травня з використанням військової техніки.

«Ми не будемо реагувати ні на які заяви ОБСЄ з цього приводу. Це наша особиста справа, і ми проведемо парад на вищому рівні, із залученням всіх підрозділів і всіх видів озброєння », - сказав лідер бойовиків« ДНР »Олександр Захарченко.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти