398

Учасниця Євробачення від Мальти підтримує ЛГБТ


Іра Лоско розповіла Національному ЛГБТ-порталу про її ставлення до прав ЛГБТ

Учасниця Євробачення від Мальти підтримує ЛГБТ

Цьогоріч на пісенному конкурсі Євробачення Мальту представить Іра Лоско. Вона приймала участь в Євробаченні у 2002 році з піснею «Seventh Wonder». Тоді, вона зайняла друге місце - це найкращий результат Мальти за усю історію участі цій країни на Євробаченні.

Нам вдалося запитати її про ставлення до ЛГБТ, насилля до ЛГБТ-людей та цивільні партнерства.

"Права ЛГБТ дуже важливі для мене, і я брала участь в інформаційні кампанії у Мальті, щоб добитися визнання цих права. Забобони щодо людей і дискримінація, це те, що мені не подобається, і я відчуваю, що повинна спробувати дати більше інформації про ЛГБТ, аби суспільство було більш терпимим", - розповіла Іра Лоско.

Вона розповіла історію, що коли була молодшою, бачила, як було важко відкритися їй для одного з її друзів, а потім відкритися іншим людям. З тих пір співачка намагається зробити все, що в її силах, щоб полегшити життя для ЛГБТ-людей.

Учасниця Євробачення засуджує насилля стосовно всіх, незалежно від їхньої раси, статі, сексуальної орієнтації, чи інших ознак.

Щодо партнерства, Іра Лоско переконана, що це право кожної людини.

"Я думаю, що кожна людина повинна мати право на визнання її любові. Це чудово, коли двоє людей закохуються, і ми не повинні ставитися до людини гірше, тільки через те, що вона закохана в людину однієї статі з нею".

Іра Лоско виступить у першому півфіналі, який відбудеться сьогодні о 22:00.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти