500

Російський посол звернувся до ЛГБТ: "Приїжджайте в Росію!"


Посол РФ в Швеції запросив ЛГБТ-фанатів конкурсу "Євробачення"

Російський посол звернувся до ЛГБТ: "Приїжджайте в Росію!"

На думку посла представники ЛГБТ повинні самі переконатися в "мирній" ситуації в Росії, повідомляє Die Presse.

Після того як в Росії був прийнятий закон, що забороняє "пропаганду" гомосексуальності, ця країна перестала бути привабливою туристичною метою для ЛГБТ. І ось тепер посол Москви в Стокгольмі Віктор Татаринцев ратує за відкритість:

"Всім представникам сексуальних меншин зі Швеції та інших країн західного світу я можу (...) порадитися особисто переконатися в тому, що вони можуть абсолютно безперешкодно і вільно приїхати в Росію, - оситуація там абсолютно мирна", - заявив він в розмові зі шведською телерадіокомпанією SVT.

Подібні заяви звучать з вуст російського посла в Швеції невипадково, йдеться в статті: в ці дні в Стокгольмі пройде черговий конкурс "Євробачення", який традиційно користується популярністю у представників ЛГБТ.

У числі фаворитів - російський співак Сергій Лазарєв, але багато глядачів шоу, як вважає видання, віддадуть перевагу віддати голоси конкурентам російського виконавця - з побоювань, пов'язаних з поїздкою в Росію в наступному році в разі його перемоги.

Для Татаринцева питання таким чином не варто: за його словами, всі гості заходу будуть в Росії бажаними. Однак рада представникам ЛГБТ-руху дипломат все ж дав:

"Краще в громадських місцях від поцілунків утриматися. Згідно із законом це (приналежність до сексуальних меншин. - Прим. Ред.) Не можна відкрито показувати. Потрібно поважати норми громадського порядку".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти