456

Історичний виступ генерального прокурора США на захист ЛГБТ


Адміністрація Обами порушила позови проти Північної Кароліни за дискримінацію транссексуальних людей

Історичний виступ генерального прокурора США на захист ЛГБТ

Мін'юст США подав зустрічний позов до влади Північної Кароліни. На їхню думку рішення штату дискримінує права ЛГБТ. Про це повідомляє Голос Америки.  

Юридичні баталії між урядом США і владою штату Північна Кароліна навколо питання про права трансгендерних людей, схоже, входять в заключну фазу.

Долю протистояння повинен буде вирішити Верховний суд США. Причиною спору, нагадаємо, стало суперечливе рішення губернатора штату, яке зобов'язує трансгендерних людей використовувати туалети відповідно до статевої приналежністю при народженні, а не на основі самоідентифікації.

Цим позовом Міністерства юстиції США намагається вплинути на губернатора і законодавців штату з метою змусити їх відмовитися від закону, що обмежує права трансгендерних людей.

«Законодавці і губернатор поставили Північну Кароліну в пряме протистояння до федерального закону, який забороняє дискримінацію за статевою ознакою. Більш того, влада профінансували кампанію проти трансгендерних людей», - сказала Лоретта Лінч, глава Мін'юсту США.

Позов Мін'юсту про скасування скандального положення грунтується на Законі про громадянські права 1964 року. Влада штату Північна Кароліна, в свою чергу, також подали в суд, стверджуючи, що вимога федерального міністерства злочинні. У разі невиконання указу вищестоящої інстанції федеральний уряд також пригрозило владі штату позбавленням фінансування.

Спостерігачі відзначають, що боротьба за права трансгендерних людей, це останній рубіж в битві за рівні права громадян в американському суспільстві проти дискримінації за расовою, релігійною чи статевою ознаками.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти