353

Богдан Глоба: Необхідно, щоб все більше ЛГБТ говорили про свою сексуальну орієнтацію


"Нам часто кажуть, що не потрібно про це говорити"

Богдан Глоба: Необхідно, щоб все більше ЛГБТ говорили про свою сексуальну орієнтацію

ЛГБТ-активіст, виконавчий директор ВБО "Точка Опори" Богдан Глоба вважає, що ЛГБТ-люди повинні частіше казати про свою сексуальну орієнтацію, щоб інші бачили їхню кількість. 

Про це він розповів в інтерв`ю виданню "Голос столиці". 

"В Україні не так багато ЛГБТ, які готові зізнатися. Це дуже велика проблема для ЛГБТ-спільноти. Я прекрасно розумію цих людей і для мене завжди було шоком, коли я бачу ЛГБТ-людей в праворадикальних організаціях або в партії «Свобода», які активно виступають проти. Цікаво, які аргументи для себе знаходять люди, які знаходяться в організації або русі, не просто виступають проти ЛГБТ, а закликають знищувати їх.

Велика проблема, що у нас ЛГБТ досить невидиме і людям здається, що цих проблем не існує.

Необхідно, щоб все більше ЛГБТ говорили про свою сексуальну орієнтацію. Нам часто кажуть, що не потрібно про це говорити, виносити на публіку. Вони, мовляв, не кричать про свою ґетеросексуальної орієнтації. Але знаєте, я б теж не хотів говорити про це. Теж вважаю це чимось внутрішнім. Коли приходжу на зустрічі, не хотів би говорити: «Вітаю, я ґей Богдан». А як можна по-іншому досягти рівності прав?", - каже Глоба.

Також ЛГБТ-активіст розповів про те, що напади на гомосексуальних людей в Україні досі існують, про те, що багато людей ведуть подвійне життя, про те чому неможливо змусити людину змінити сексуальну орієнтацію та багато іншого. 

Повний текст розмови тут. 

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти