697

Україна приєдналась до європейської мережі батьків, що мають ЛГБТ-дітей


Олена Глоба - голова батьківської організації "Терго", стала членкинею європейської кординаційної ради батьків, що мають ЛГБТ-дітей

Україна приєдналась до європейської мережі батьків, що мають ЛГБТ-дітей

12 травня, в Брюсселі відбулась зустріч батьківських ЛГБТІК-організацій. Зустріч відбулась у європейському офісі однієї з найстаріших та найвпливовіших ЛГБТІК-організацій ILGA (The International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association). 

На порядку денному стояло створення організації, яка б об'єднала батьківські ЛГБТІК-організації на європейському рівні та дозволила б покращити взаємодію між ними.

Олену Глоба - голова батьківської організації "Терго", обрали членкинею координаційної ради, яка складається з шістьох людей.

"Для мене - це велика честь і водночас виклик брати участь в народженні і становленні міжнародної організації батьків, які мають ЛГБТІК-дітей. Увійшовши в координаційну раду, я маю можливість просувати ідеї співпраці батьків заради рівності і свободи наших дітей і я скористаюся такою можливість, аби наші діти були в безпеці", - заявила Олена Глоба..

Також, під час зустрічі було написано місію, бачення та план діяльності організації до 2017 року.

Фото: ILGA Europe

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти