420

В день протидії гомофобії у Тбілісі судитимуть 10 представників ЛГБТ


У столиці Грузії Тбілісі минулої ночі поліцейські затримали десять представників ЛГБТ, які намагалися розфарбувати різними кольорами стіни адміністративних будівель в старому місті, в тому числі і огорожу будівлі Патріархії Грузії.

В день протидії гомофобії у Тбілісі судитимуть 10 представників ЛГБТ

Затриманим, за інформацією МВС, висунуто звинувачення у спотворенні вигляду міських будівель і непокорі поліції. Через кілька годин має відбутися суд, затриманим загрожує адміністративний грошовий штраф. Про це повідомляє Interfax.

Напередодні представники ЛГБТ-спільноти Грузії вирішили не проводити акцію до 17 травня в центрі Тбілісі з нагоди Міжнародного дня боротьби з гомофобією трансфобією та біфобією,, так як місцева влада відмовилась гарантували їм безпеку. У Тбіліської мерії запропонували представникам ЛГБТ провести акцію не в центрі міста, а на околиці під охороною поліції, але ця пропозиція була відкинута.

У центрі міста у вівторок пройдуть заходи з нагоди Дня святості сім'ї, заснованого Католикосом-патріархом Грузії Ілією Другим.

Свій протест проти цього грузинські представники ЛГБТ, на думку поліції, і вирішили висловити прикрашення фасадів будівель.

Фото: © independent.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти