479

У Львові провели флешмоб до дня протидії гомофобії


До Міжнародного дня з протидії гомофобії та трансфобії, який відзначають щорічно 17 травня, у неділю, 15 травня, львівські активісти провели на площі Ринок флешмоб на підтримку ЛГБТ-спільноти

У Львові провели флешмоб до дня протидії гомофобії

Як розповіли організатори, під час флешмобу активісти та активістки у креативний спосіб сформували ЛГБТ-прапор, поруч з яким, розгорнули символіку на підтримку ЛГБТ-людей України.

“Флешмоб на підтримку ЛГБТ-спільноти важливий в контексті нещодавно зірваного ультраправими угрупуваннями Фестивалю Рівності, який відбувався 19 березня цього року. До організації флешмобу долучились ініціативна група “Women's Voices”, Всеукраїнська благодійна організація “Точка Опори” та громадська організація “Феміністична Майстерня / Feminist Workshop”, - зазначили організатори. 

За словами організаторів, флешмоб було проведено з метою привернути увагу до проблем стигми та дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Також в такий спосіб активісти намагалися заявити про власну присутність та реалізувати право на видимість у публічному просторі міста.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти