1123

Народний депутат закликав боротися з дискримінацією ЛГБТ-спільноти


"Закликаю всіх від кого це залежить працювати в напрямку подолання цих явищ"

Народний депутат закликав боротися з дискримінацією ЛГБТ-спільноти

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Григорій Немиря виступив із заявою, в якій закликав боротися з дискримінацією ЛГБТ-спільноти. 

Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

Він зазначив, що сьогодні у всьому світі відзначається День боротьби із гомофобією. На його думку, це добрий привід нагадати, що Україна рішуче віддана  ідеї дотримання прав і свобод  людини та недискримінації за будь-якими ознаками.

"Згідно з Щорічною доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2016 рік, в українському суспільстві зберігається упередженість до представників ЛГБТ-спільноти, що проявляється в численних випадках дискримінації, неповазі до людської гідності, свободи слова та мирних зібрань, а також у вчиненні злочинів на ґрунті гомофобної та трансфобної нетерпимості. 

Закликаю всіх від кого це залежить  працювати в напрямку подолання цих явищ та докладати всіх зусиль в межах своїх повноважень для утвердження толерантного та інклюзивного суспільства", - заявив народний депутат. 

Інтерв'ю з Немирею можна прочитати тут.

Нагадаємо, що минулого року ЛГБТ-активіст Богдан Глоба став помічником-консультантом народного депутата Григорія Немирі.

Раніше, Посли 13-ти країн закликали Україну гарантувати безпеку Маршу рівності

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти