1125

Президент Туреччини: замість одностатевих шлюбів потрібно думати про сирійських дітей і жінок


"Ганьба тим країнам, які думають про так звані свободи"

Президент Туреччини: замість одностатевих шлюбів потрібно думати про сирійських дітей і жінок

Президент Туреччини Реджеп Ердоган поставив в один ряд одностатеві шлюби і захист рідкісних видів тварин, звинувативши країни Заходу в недостатній увазі до проблем жінок і дітей в Сирії.

Про це пише The Independent.

"Ганьба тим, хто в західних країнах витрачає співчуття на так звані свободи, права і закони, обговорюючи одностатеві шлюби, замість того, щоб подумати про сирійських жінок і дітей, яким потрібна допомога. І ганьба тим, хто витрачає це співчуття на китів, тюленів і черепах, а не на 23 млн. сирійців ... "- сказав Ердоган.

В останні роки ситуація з правами ЛГБТ-громадян в Туреччині тільки погіршується. У цій країні гомосексуальність хоча і не є злочином, але засуджується суспільством. На боротьбу з ЛГБТ-громадянами спрямована вся міць державної пропаганди. Влітку 2015 року поліція вперше за 13 років жорстоко розігнала ґей-прайд в Стамбулі.

Влада застосовувала водомети, перцевий газ і гумові кулі, влаштувавши справжню війну проти мирних громадян, мотивував свої дії тим, що захід співпав за часом зі священним для мусульман місяцем Рамадан.

Фото: Інтерфакс

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти