446

"Обурені громадяни" вийшли на вулиці Бішкека після ток-шоу про права ЛГБТ


У столиці Киргизії представники консервативних рухів вийшли на мітинг з вимогою звільнити ведучу, яка провела випуск програми присвячений захисту прав ЛГБТ

"Обурені громадяни" вийшли на вулиці Бішкека після ток-шоу про права ЛГБТ

Випуск був показаний в прямому ефірі КТРК ввечері 12 травня. Головним гостем передачі став відкритий гей Максим, який розповів, як він усвідомив свою сексуальну орієнтацію і з якими проблемами стикається в повсякденності. 

Мітингувальники зібралися на площі перед Національною філармонією. Потім пройшли до будівлі КТРК, де зажадали від директора телеканалу "принести вибачення перед народом за те, що дозволив провести ефір".

Активісти тримали в руках плакати "содомітам не місце в Киргизстані", "Досить пропагувати гомосексуалізм" і "Ми проти аморальних цінностей".

"Це абсолютно нормальна ситуація, коли ті чи інші люди реагують на передачі КТРК: висловлюють своє невдоволення, обурення, позицію, вимоги. Канал - не мій особистий, а суспільна, тому я не можу заборонити або дозволити певним людям виходити в ефір", - зазначив директор телеканалу.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати зручніше на iPhone та iPad.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти