1507

Зуліхан Біджанова: «Так, моя дочка - лесбійка, і це не привід вести її до психоаналітика»


Матір Віти - партнерка Агати Вільчик (учасниця "Голосу країни"), розповіла про те, як сприйняла гомосексуальність дочки

Зуліхан Біджанова: «Так, моя дочка - лесбійка, і це не привід вести її до психоаналітика»

Зуліхан Біджанова написала блог про те, як прийняла гомосексуальність дочки та про її ставленя до Агати Вільчик. Блог був опублікований виданням Womo.

«Про те, що моя дочка Віта ставиться до дівчат не зовсім так, як вони до неї, вона мені сказала, коли їй було років 14-15. Як я помітила? Та ніяк. У поведінці дочки я не бачила і не могла побачити чогось особливого. Дитина здорова, щаслива. Коли я дізналася, у мене не було шоку. А чому б і ні в принципі? Нещодавно ми згадували той день, і Віта мені нагадала мою реакцію - я знизала плечима і відповіла: «Ну, ти ж не немовлят ріжеш!», - пише Зуліхан.

Їй складно говорити на тему гомосексуальності доньки, адже вона не розуміє, що в цьому такого.

«Говорити на цю тему мені складно, тому що я не розумію, що в цьому такого. Для мене - як є, так є. Я раніше недооцінювала масштабів проблеми ставлення до гомосексуальності. Я не думала, що це проблема для інших. Це все одно що ваша дитина народилася лівшею. Ну лівша, і що? Куплю йому спеціальну ручку. Кому-то від цього гірше? Ні!», - заявила матір.

Різниця у віці взагалі ніякого значення для них не має, та й кому це важливо, коли є любов? 

Вона розповіла, що донька виховувалась в 

«...сім'я, в якій виховувалася Віта, теж була досить патріархальною. Якби чоловік був досі живий, я не знаю, як би він відреагував. Хоча, мені здається, що нормально, він же був розсудливим людиною. Коли вона дорослішала, а їй дозволяла все, що не шкодило здоров'ю і не загрожувало життю. Треба просто розповісти про наслідки або небезпеки, які можуть бути, дитина не дурний, але йому не вистачає досвіду, яким треба ділитися, а не нав'язувати».

Зуліхан розповіла про перше знайомство з Агатою.

«У Віти є дівчина. Її звуть Агата, вона музикант (Агата - учасниця нового сезону «Голос країни», - прим.ред.). Вони познайомилися, здається, на концерті в Харкові. Пам'ятаю, Віта із захопленням розповідала мені: «Мама, вона так співає, вона така ...! І їй зі мною цікаво, уявляєш!?» Різниця у віці взагалі ніякого значення для них не має, та й кому це важливо, коли є любов? А особисто ми познайомилися, коли їхали разом до Києва. Мені було зовсім комфортно з нею. У неї просто супер заразливий сміх. Якщо їй нічого сказати - вона буде мовчати, вона не пустослів. Агата - дуже щира, і ця щирість спочатку бентежила. Вона не хоче здаватися кращою, приємнішеою або зручнішою для когось, ніж вона є», - розповіла Зуліхан.

Читати блог повністю.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати зручніше на iPhone та iPad.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти