889

Стала відома дата проведення гей-прайду в Одесі


Представники оргкомітету «ОдессаПрайд 2016» повідомили про плановану дату проведення фестивалю на захист прав ЛГБТ-спільноти.

Стала відома дата проведення гей-прайду в Одесі

У 2016 році фестиваль квір-культури пройде в Одесі з 10 по 14 серпня. Його гаслом стане «ОдесаПрайд - за вільне місто!»

На відміну від «гей-парадів», організатори акцій воліють називати їх «гей-прайду». Тим самим вони хочуть підкреслити, що їх метою є виключно правозахисний ходу, яка має мало спільного з проводящимися на Заході карнавалами.

«Ми вважаємо, що запорука успіху будь-якого національного заходу - можливість почути кожного. Саме з цією метою ми організовуємо і проводимо форумні зустрічі. Це проста і доступна можливість висловити свої думки і постаратися розібратися в суспільно-правової ситуації, в якій зараз знаходяться гомосексуальні, бісексуальні і трансгендерні люди в Україні», - заявила глава організаційного комітету «ОдессаПрайд 2016» Анна Леонова.

У 2015 ОдессаПрайда був зірвані, читайте більше про це в матеріалі: "Про одеську заборону "Маршу рівності", яка суперечить рішенню ЄСПЛ".

Нагадаємо, що в ці вихідні всього в 150 кілометрах від Одеси в Кишиневі відбувся марш ЛГБТ-активістів. Влада Кишинева дали дозвіл на проведення заходу - активістів охороняли десятки поліцейських. Читати більше.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати зручніше на iPhone, iPad та iPod.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти