909

В Україні хочуть створити Дружню ферму для ЛГБТ та френдлі-людей


ВБО "Точка опори" презентувала ідею створення "Френдлі Ферми" на Полтавщині

В Україні хочуть створити Дружню ферму для ЛГБТ та френдлі-людей

Френдлі Ферма Україна (ФФ) це нова концепція ферми - безпечний та дружній вільний простір (open-space) у заміській локації на Полтавщині. Для запуску проекту благодійна організація запустила кампанію по збору коштів на міжнародному майданчику Generosity. Для запуску проекту організація планує залучити 50$ тис.

На думку організаторів ФФ стане мирним місцем для вільного спілкування, де панують повага до різноманітності, відсутня упередженість та є можливість налагодження зв'язку з природою. Представники та представниці ЛГБТ-спільноти та дружніх до них зможуть насолодитись перепочинком від буденних турбот, соціальних тисків, дискримінації та харассменту - речами, з якими вони можуть зустрічатися чи не кожен день.

ФФ надасть змогу різним спільнотам проводити зібрання, заохочуватиме відкритий діалог та створення резолюцій до втілення у життя ідей про більш толерантне українське суспільство. Ферма поєднуватиме концепти місця для екологічного відпочинку, соціального та креативного вільного простору та бізнесу який підтримуватиме ідеї різноманітності та прав людини.

Більше про ФФ.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати зручніше на iPhone та iPad.

 

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти