987

Американський гей-хор прибув до Києва


Potomac Fever - гурт, який заснували члени Вашингтонського гей-хору

Американський гей-хор прибув до Києва

Potomac Fever прибули до Києва та вже встигли виступити в Міжнародному аеропорту «Бориспіль». Про це вони повідомили у соціальні мережі Facebook та опублікували відповідне відео.

Раніше, на офіційній сторінці Potomac Fever, було повідомлено, що хлопці раді співпрацювати з Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні. А у квітні, на YouTube-каналі Вашингтонського гей-хору, було розміщено відео-анонс виступів в Україні. У ролику відзначили, що Україна - це місце, які потребує аби "голоси за рівність були почуті".

Відомо, що протягом тижня учасники гурту зустрінуться з українськими ЛГБТ-активістами та батьківською ініціативою «Терго». У Queer Home Київ пройде спільна репетиція українського ЛГБТ-хору «Qwerty queer» і Potomac Fever, після чого вони виступлять в посольстві Королівства Нідерланди.

31 травня Potomac Fever зустрінуться з українськими студентами в Американському домі, де візьмуть участь в дискусії на тему «Комунікація та толерантність за допомогою музики».

На зустрічі Potomac Fever зі студентами будуть розглянуті кілька вдалих прикладів того, як музика може сприяти розвитку толерантності. Під час дискусії говоритимуть про те, що таке музика, про емоції, які вона викликає, і про теми, які можна піднімати за допомогою музики.

Зустріч відбудеться о 14:00 у Американському домі за адресою: вул. Миколи Пимоненка, 6. Охочим бути присутнім на зустрічі з Potomac Fever потрібно мати при собі документ, що засвідчує особу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти