951

Конгрес США закликав українську владу захистити Марш рівності


Американский конгресс призвал украинскую власть создать безопасные условия для проведения ЛГБТ-марша в Киеве, который запланирован на 12 июня

Конгрес США закликав українську владу захистити Марш рівності

Американський конгрес закликав українську владу створити безпечні умови для проведення ЛГБТ-прайду в Києві, який запланований на 12 червня.

Про це йдеться у відкритому листі до посла України в США, який підписали 38 членів нижньої палати Конгресу.

"Українська влада зобов'язана захистити право українських громадян на мирні збори і забезпечити охороною марш за громадянську рівність "Марш рівності", - наголошується в повідомленні.

Конгресмени також відзначили прогрес у захисті цивільних прав спільноти ЛГБТ в Україні. Зокрема, вони вітали прийняття Верховною Радою анти-дискримінаційних поправок в законодавство.

У той же час, американці стурбовані зростаючим насильством проти ЛГБТ українців, згадуючи напад на "Фестиваль рівності" у Львові, який відбувся в березні 2016 року.

"Ми особливо стурбовані відсутністю рішучого засудження такого насилля з боку влади та загальною бездіяльністю її органів перед обличчям погроз та насилля проти фестивалю та його учасників", - підкреслили конгресмени.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти