3995

Гетеросексуали обіцяють прийти на Марш Рівності у відповідь на погрози радикалів


"Я не збирався йти на марш, але тепер буду"

Гетеросексуали обіцяють прийти на Марш Рівності у відповідь на погрози радикалів

Радикальні угрупування "Правий Сектор" та "ОУН" пообіцяли влаштувати "кривашу кашу" під час проведення Маршу Рівності у Києві, який відбудеться 12 червня. 

У відповідь на це, гетеросексуальні люди почали писати у соціальних мережах пости, де кажуть, що прийдуть на Марш, хоча до цього не планували йти, бо за права людини необхідно боротися. 

"У мене був товариш. Може навіть один. Допоміг мені багато в чому, і я буду завжди вдячна за це. Але з теперішнього моменту я не зможу спілкуватися з ним більше. 

Я не можу спілкуватися з людиною, яка принижує моїх друзів, закликає до розправи над ними тільки тому, що вони виходять зі своєю позицією на вулицю.

Скоропадський, ніхто і ніщо не виправдає насильства або закликів до нього. Я взагалі проти прайдів і маршів цих.

Але якось шановний мною Ілля Стронґовський сказав в інтерв'ю, що він хотів би стати представником кожної з дискримінованих груп населення, щоб пережити те, що переживають вони і зрозуміти як діяти в їх захист.

Тому мені доведеться брати участь в Марші рівності в цьому році.

І ще: якщо націоналісти в моїй країні можуть тільки розганяти скопом мирне населення і підривати бомби під Верховною Радою, то нах*й нах*й нах*й.

Воювали і воюють далеко не тільки націоналісти", - написала Евеліна Ганська. 

"Восени 2013-го багато з нас стали пліч-о-пліч з фразою на вустах - "Я не поділяю ваших переконань, але готовий померти за ваше право їх висловлювати". Це головна теза в боротьбі за демократію та свободу кожного. Поруч зі мною стояли українці, росіяни, білоруси, євреї, татари та багато інших. Серед них були православні, католики, саєнтолиги, ґетеро, ґеї та навіть архітектори.

Так само, пізніше, на сході смерть забирала наших героїв і вона не зважала на їх релігію та орієнтацію, чи колір шкіри.

Я не збирався йти на марш. Тепер я буду йти 12-го пору з усіма, хто вийде за право кожного на свободу самовираження.

Поважаймо один одного!", - пише Всеволод Ярцес. 

"Окей, дурні. Ви обіцяєте "криваву кашу" ґей-параду в Києві? Я, напевно, прийду на цей парад. З наміром влаштувати з вами бійку. Кривава каша працює в дві сторони, вам ще тільки належить це дізнатися.

Я не ґей. Я щасливий у шлюбі. У нас з дружиною хороший жаркий молодий секс. Ми хочемо дітей. Як мінімум трьох. А краще чотирьох. І ми над цим працюємо.

Стосовно ґеїв я проповідую індиферентність. Просто тому, що я пам'ятаю, як нас місили за прапори України під маріупольським УМВС. Як мене місили за тризуб на передпліччі.

Якщо ваша енергія шукає виходу - велкам під Маріуполь. Через військкомат. Там величезні поклади георгіївських під*расів.

А бити людей за будь-якою ознакою я дозволяти не має наміру. Колись наші колаборантські "мусора" вже це дозволили. І "русскій мір" досі тхне на моє місто щоночі.

Я дістану свої рукавички і кастет. Бо брати "русского міра" по модулю - мої вороги", - пише Ярослав Матюшин. 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти