452

В Києві пройде семінар-дискусія для журналістів "ЛГБТ в медіа"


Захід проходитиме в рамках Міжнародного форуму ЛГБТ «КиївПрайд2016», який відбудеться в Києві 6-13 червня

В Києві пройде семінар-дискусія для журналістів "ЛГБТ в медіа"

Семінар-дискусія для журналістів "ЛГБТ в медіа" відбудеться 8-го червня з 11:00 до 13:00. Про це повідомляє Ірина Славінська у соціальні мережі Facebook.

Ведучими семінару є Ірина Славінська та Лариса Денисенко, журналістки Громадського радіо, письменниці. На їхню думку, тема ЛГБТ в останні 2-3 роки частіше з'являється в українських медіа. Спектр її проявів дуже широкий: тут знайшлося місце і відверто "жовтим" формулюванням, і ґрунтовним статтям для довгого читання на правозахисну тематику. Саме через це виникла ідея семінару-дискусії.

"Висвітлювати тему ЛГБТ - це означає не лише отримати комплект хейтерів у коментарях, які ходять за кожною вашою статтею. Це також і певна самоосвіта, чутливість до несправедливості та порушень прав людини... і вміння загорнути в апетитну обгортку серйозну розмову", - йдеться в описі події.

На семінарі буде розглянуто можливості, що розкриваються в медіа різних жанрів. В плані не лише "рамка" правил, але й огляд цікавих кейсів, аналіз того, як варто і не варто працювати з темою ЛГБТ.

Мова семінару: українська

Вхід для завчасно зареєстрованих - вільний. Реєстрація.

Фото: sapphokolkata.in

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти