651

Організація "Меморіал" вимагає у Кличка заборонити проведення Маршу Рівності


Також вони вимагають публічно підтримати "сімейні цінності"

Організація "Меморіал" вимагає у Кличка заборонити проведення Маршу Рівності

Київська міська організація "Меморіал" імені Василя Стуса звернулася до міського голови столиці Віталія Кличка із проханням заборонити проведення Маршу Рівності. 

Про це повідомляється на сайті організації. 

"Нацисти, гомосексуалісти, комуністи та інші представники радикалізму шкодять міжнародному іміджу столиці України і країни загалом.

В Європейському Союзі з двадцяти восьми держав тільки декілька легалізували в медіа та законах подібний вид екстремізму. Думка про те, що захист сімейних цінностей перешкодить євроінтеграції, є хибною. У Польщі перешкодило? В Італії? Балтійських державах? Тоді чому українська культура з її сімейними цінностями буде перешкодою? Чи християнська більшість є перешкодою євроінтеграції? Ні", - пишуть вони у своїй заяві. 

Також вони додають, що кияни начебто не підтримують цей захід і вимагають його заборонити. 

"З огляду на це, вимагаємо у  міського голови Віталія Кличка звернутися до суду про заборону проведення екстремістського заходу «Марш рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів віруючих", - йдеться у заяві. 

Слід зазначити, що з 28 країн Європейського Союзу лише 6 не мають закона про цивільні партнерства, які дозволяють реєструвати свої стосунки одностатевим парам. 

Марш Рівності відбудеться 12 червня. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти