598

У ДУК ПС заявили про намір зірвати ЛГБТ-марш у Києві 12 червня


Бійці закликали своїх колег з інших добровольчих батальйонів приєднатися до протесту

У ДУК ПС заявили про намір зірвати ЛГБТ-марш у Києві 12 червня

Бійці 13-ї окремої київської сотні Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" (ДУК ПС) мають намір перешкодити проведенню в Києві 12 червня ЛГБТ-прайду. Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті "Правого сектора".

"Ми, бійці 13-ї окремої сотні Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", які воювали на передовій на сході України у боях за донецький аеропорт, Пісках та інших гарячих точках, не можемо допустити проведення параду содомітів та безбожників у місті Києві. Вважаємо це аморальне, непристойне і огидне дійство ляпасом всім фронтовикам, які повернулися додому, та танцем на кістках тих, хто загинув, захищаючи нашу країну від російської агресії", - йдеться в заяві.

У ДУК висловили впевненість, що серед тих, "хто вийде похизуватися своїми сексуальними збоченнями", немає жодної людини, яка б "заїжджала за крайню лінію оборони" в зоні АТО.

"Ми закликаємо всіх небайдужих, бійців батальйонів "ОУН", "Айдар", "Торнадо", "Азов" приєднатися до нашого протесту, вийти разом 12 червня та перешкодити проведенню содомітського шабашу на вулицях Києва", - йдеться в заяві.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти