321

Український блогер: Після Майдану багато гопників вирішили, що він дав індульгенцію на анархію, на беззаконня


Блогер Ярослав Матюшин разповів, чим Шкідливі конфліктні ситуации, які можуть трапитися на гей-прайдах

Український блогер: Після Майдану багато гопників вирішили, що він дав індульгенцію на анархію, на беззаконня

Про це блогер Ярослав Матюшин розповів на ONLINE.UA.

"Після Майдану багато гопників за духом своїм, прикриваючись жовтоблакиттям і майками з тризубом, вважають, що Майдан дав індульгенцію на анархію, на беззаконня. Зокрема, ця нехороша тенденція екстраполюється на заяви так званих "націоналістів" з приводу того, що вони збираються влаштувати криваву кашу на прайді ЛГБТ, який буде проходити в першій половині червня в Києві", — говорить Матюшин.

"Розумієте, що цікаво — ці so-called націоналісти кажуть, що треба захищати державу, що Україна повинна бути сильною, що Україна понад усе, а з іншого боку — прямо порушують закон. Я хочу нагадати, якщо хто не знає, у нас заборонено бити людей, це стаття в Кримінальному кодексі. Сильна держава починається, в першу чергу, з верховенства права. Хлопці, намотайте собі це на вуса і зарубайте собі на носі. Тим більше, що бити людей за переконання, за якісь прапори, за позицію, за ознаку — за будь-яку ознаку, статеву, не статеву — це попахує рашизмом", — продовжив він.

"Коли ви говорите: "Егегей, давайте бити ЛГБТшників" у червні 2016 року, ви мені нагадуєте "ватну" шваль в Донецьку в 2014 році, коли пройшов останній мітинг проукраїнських патріотичних сил. Коли вони налетіли з битами, з ножами, когось порізали, вбили хлопця (члена міської організації "Свободи"). ви мені нагадуєте орків в Маріуполі, які місили нас під ГУВС 13 квітня просто тому, що ми стояли з жовто-блакитними прапорами. Як ви збираєтеся будувати сильну Україну, якщо ви плюєте на базові права громадян?" — закінчив блогер.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти