644

"Українське християнство програло битву і живе в духовному гомосексуалізмі", - священник


Він закликає християн "прокинутися"

"Українське християнство програло битву і живе в духовному гомосексуалізмі", - священник

 Отець Орест-Дмитро Вільчинський написав колонку, де говорить, що українське християнство програло серйозну битву і наразі "живе в духовному гомосексуалізмі". 

Про це він пише на сайті "Католицький оглядач".

"У своїй орієнтованості на самих себе, у восхвалянні своєї традиції, своїх героїчних предків, своїх успіхів (своїх і не своїх, правдивих і уявних) українське християнство, живе у своєрідному духовному гомосексуалізмі чи навіть автоеротичному самозахоплені.

Така патологічна незрілість часто стає причиною того, що у боротьбі зі загальносвітовими загрозами та небезпечними тенденціями українське християнство, «відкриваючи» вкотре «Америку через кватирку», мусить отримувати потрібний досвід саме через черговий екзистенціальний програш.

Українське християнство уже програло серйозну битву, яка в реальності навіть і не відбулася, – в Україні без найменшого болю законодавчо прийнята антидискримінаційна поправка до трудового кодексу, яка забороняє дискримінацію не тільки за статевою ознакою, але й за статевою орієнтацією та гендерною ідентичністю", - пише він. 

У своїй колонці він використовує відкриту гомофобну позицію. Наприклад, каже, що педофілія - це сексуальна орієнтація і завдяки антидискримінаційній поправці у Трудовому кодексі, не можна покарати "педофілів, які ґвалтують дітей". 

До того ж він впенений, що українські християни "здали Україну збоченцям" і закликає їх "прокинутися". 

Нагадємо, що 12 червня у Києві відбудеться Марш Рівності.  

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти