675

Крищенко: Поліція серйозно налаштована на забезпечення безпеки під час Маршу рівності в Києві, дії будуть жорсткими


Столична поліція серйозно налаштована на забезпечення безпеки під час Маршу рівності 12 червня

Крищенко: Поліція серйозно налаштована на забезпечення безпеки під час Маршу рівності в Києві, дії будуть жорсткими

Про це в інтерв'ю 112.ua сказав начальник ГУ НП у Києві Андрій Крищенко.

За словами Крищенко, Київ, під час цього Маршу повинен продемонструвати те, що він в змозі забезпечити безпеку, особливо в світлі майбутнього "Євробачення" в Києві. Важлива, за його словами, можливість висловлювати свою думку, а не в сам Марш.

"ЛГБТ - парад. Є заявка, він буде проводитися. Ми серйозно налаштовані на забезпечення безпеки. Як би хто не ставився до цього параду, є державний інтерес і ми повинні показати, що наше суспільство толерантне, готове зі своїми цінностями йти в Європу. Київ повинен проводити наступне Євробачення, і ми повинні показати, що ми в змозі забезпечити безпеку. Справа не в самому параді, а в тому, що люди мають право висловити свою думку. Там же будуть не тільки "про це", там буде йти мова про можливість вільно висловлювати свої думки, то чого ми всі і домагалися 2 роки тому", - сказав Крищенко.

Андрій Крищенко зауважив, що будуть введені серйозні заходи безпеки. Дії поліції будуть жорсткими. До того ж, представники поліції вже зустрічалися з усіма учасниками майбутнього Маршу рівності, а також їх опонентами.

"Заходи безпеки будуть дуже серйозні. Ми зустрічалися з організаторами, так і з їх опонентами, представниками радикальних молодіжних організацій. Ми всім пояснили, що ми будемо робити. В минулому році дуже сильно на такому заході постраждав правоохоронець. Отримав важкі поранення і дивом вдалося врятувати йому життя. Поліція в цьому році буде діяти в рамках закону, але дуже жорстко", - зазначив глава столичної поліції.

Крищенко також зазначив, що вже проводиться перевірка повідомлень в Інтернеті, особливо з погрозами до учасників майбутнього Маршу рівності.

"Щодо загроз, які тиражуються в інтернеті, проводиться перевірка. Якщо є склад злочину будуть починатися кримінальні провадження, якщо загрози будуть підкріплюватися реальними діями. Заходи безпеки будуть найсуворіші, і всі дії поліції будуть спрямовані на забезпечення правопорядку. У нас достатньо сил з цим впоратися. Наше завдання-забезпечити порядок і безпеку", - сказав Андрій Крищенко.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти