556

В Австралії з'явився перший журнал про гей-весілля


Це перше подібне видання не тільки в країні, але і в світі

В Австралії з'явився перший журнал про гей-весілля

В Австралії з'явився перший журнал про гей-весілля Groom + Guy, повідомляє Mashable.

За словами засновника видання Метті Балгера, ідея прийшла до нього півтора роки тому, коли він виявив нестачу журналів про ЛГБТ в газетних кіосках.

«Я подумав, що немає жодного видання про гей-весілля, яке б я знав. У моєму колі є люди, які відзначали такі весілля, але у них не було жодного ресурсу, який би допоміг їм поділитися цим зі світом », - сказав творець Groom + Guy.

За словами Балгера, це перше подібне видання не тільки в країні, але і в світі. Цільовою аудиторією журналу є переважно пари з доходом понад 100 тис. австралійських доларів в рік ($ 72,4 тис.), Проте кожен знайде в ньому щось для себе, запевняє він.

«Groom + Guy (скорочено G + G) - перше і єдине в Австралії і Новій Зеландії luxury-видання про гей-весілля, доступне як в цифровому, так і в друкованому варіанті. ... [Але] ми більше, ніж просто весільне видання. Ми про їжу, ми про моду, ми про стиль життя і, більш за все, про розкіш», - говориться на сайті журналу.

Балгер зазначив, що дехто з його оточення були проти запуску подібного видання, так як, на їхню думку, це могло б уповільнити процес легалізації одностатевих шлюбів в Австралії. Вони заявляли, що історії про гей-пари, які вже зіграли весілля, показали б владі, що немає ніякої необхідності в узаконенні рівності шлюбу.

«Люди з нашої спільноти говорили, що з політичної точки зору це не дуже гарна ідея, тому що ми доводимо уряду, що нам не потрібна рівність шлюбу», - сказав засновник журналу.

На сьогоднішній день в Австралії немає федерального законодавства, яке узаконювало б одностатеві шлюби або союзи. Разом з тим, у всіх штатах на місцевому рівні дозволені різні форми одностатевих партнерств.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти