1701

Дещиця закликав владу Польщі гарантувати рівність для ЛГБТІ-людей


Посольство України в Польщі приєдналося до листа підтримки Параду рівності, який проходитиме у Варшаві

Дещиця закликав владу Польщі гарантувати рівність для ЛГБТІ-людей

Цьогоріч рекордне число дипломатичних місій підписали лист, в якому висловили підтримку варшавському Параду рівності-2016. Про це повідомляє ParadaRownosci.

Серед 36-ти країн, які підписали лист, вперше опинилось Україна. З 13 жовтня 2014 року Посольство України в Польщі очолює Дещиця Андрій.

"З нагоди Параду рівності у Варшаві, ми висловлюємо нашу підтримку зусиллям щодо підвищення рівня інформованості населення про дискримінацію, яка зачіпає ЛГБТІ-людей в Польщі. У зв'язку з цим, ми підтверджуємо право кожної окремої людини на гідність. Це право закріплене в Загальній декларації прав людини, а повага до цих фундаментальних цінностей, які також закріплені в рамках Ради Європи та Європейського Союзу, як спільних цінностей, зобов'язує уряди країн захищати всіх громадян від насильства і дискримінації, забезпечувати рівні можливості", - йдеться в листі.

Також, дипломатичні місії "віддають належне роботі ЛГБТІ-громадян в Польщі і по всьому світу, а також роботі всіх тих, хто в Уряді і за його межами, прагне забезпечення прав людини щодо ЛГБТІ-осіб і докладає зусиль, аби покласти край дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності".

Лист був переданий в Уповноваженому уряду з питань розвитку громадянського суспільства і рівного ставлення.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти