520

На ЛГБТІ-прайді буде на 150% більше нардепів - Заліщук


Народна депутатка України Світлана Заліщук переконана, що на цьогорічному ЛГБТІ-прайді буде на 150% більше Народних депутатів

На ЛГБТІ-прайді буде на 150% більше нардепів - Заліщук

 

Під час дипломатичного прийому з нагоди відкриття "КиївПрайд2016", який відбувся в Посольстві Німеччина в України, з промовою виступила Народна депутатка України Світлана Заліщук.

 

"Я приїхала на метро і коли підіймалась на ескалаторі я побачила сітілайти, які пропагують підтримку толерантності до ЛГБТІ-людей. Це один із маленьких сигналів про те, що підтримка зростає серед поліції, політиків та метро, які дають нам змогу поширювати цінності за які ми виступаємо", - заявила Світлана Заліщук.

Вона відзначила, що "Гідність, іменем якої було названо революцію - це не ціна за скасування віз, вона не тому, що цього вимагає ЄС. Це цінність за яку бореться українське суспільство і ця боротьба непроста, ми не повинні сприймати свободу і рівність, як даність".

Народна депутатка запевнила, що цьогоріч на ЛГБТІ-прайд вийде на 150% більше народних депутатів, адже минулого року було лише два депутати, цього року буде п'ять".

 

Про це вона, також,  написала у соціальні мережі Twitter. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти