202

Спеціальний посланник Держдепартаменту США обговорить з нардепами дискримінацію ЛГБТІ-людей


Ренді Беррі під час зустрічей із представниками КМДА та Нацполіції пересвідчився у їх готовності підтримувати свободу висловлювань усіх українців, зокрема й учасників запланованого на 12 червня Маршу рівності

Спеціальний посланник Держдепартаменту США  обговорить з нардепами дискримінацію ЛГБТІ-людей

 Про це він заявив на брифінгу в Києві у вівторок, повідомляє Укрінформ.

"Я провів дуже продуктивні зустрічі в Україні, особливо щодо Маршу рівності. Я зустрічався з представниками міської адміністрації, головою Нацполіції і побачив, що вони готові підтримати свободу висловлювань усіх українців. Дуже важливе питання щодо цього маршу - з одного боку, логістика, з другого - ті публічні заяви, які будуть робитися у зв'язку з цим маршем", - сказав Беррі.

Він розповів, що також мав зустрічі з організаторами Маршу рівності та представниками громадянського суспільства, на яке покладає великі надії у плані проведення роз'яснювальної роботи щодо рівності прав, зокрема ЛГБТ-спільноти. Окрім того, на сьогодні у нього заплановані зустрічі з представниками бізнес-спільноти та Верховної Ради України. "Це будуть базові бесіди", - зазначив Беррі.

Він поінформував, що з моменту створення його офісу у лютому 2015 році вже відвідав 43 країни, щоб провести важливі розмови щодо прав ЛГБТ не як окремої спільноти, а в руслі забезпечення рівності всіх людей на планеті.

"Ми працюємо і з урядами, і з бізнесом, і з суспільством, розповсюджуючи наше розуміння, що означає рівність згідно із законом. В Україні дуже мотивоване громадянське суспільство, яке має великий потенціал для змін. Водночас мені здається, що в Україні питання ЛГБТ дуже повільно входять у політичний порядок денний", - зауважив Беррі.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти