596

Голова парламентського комітету з питань прав людини підтримав Марш Рівності


"Забезпечення дотримання права на мирне зібрання є важливим показником демократичного розвитку суспільства"

Голова парламентського комітету з питань прав людини підтримав Марш Рівності

Голова комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря підтримав Марш Рівності. 

Про це повідомляється на сторінці комітету в соцмережі Facebook.

"Наголошую на своїй стійкій повазі до прав людини і основоположних громадянських свобод. Напередодні проведення Маршу рівності наголошую, що згідно зі Статтею 39 Конституції України, громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації. Це - невід’ємне право кожної людини.

Забезпечення дотримання права на мирне зібрання є важливим показником демократичного розвитку суспільства. Саме тому висловлююсь на підтримку мирної правозахисної ходи Маршу рівності та закликаю правоохоронні органи забезпечити правопорядок і безпеку під час заходу", - заявив народний депутат. 

Він додав, що всі громадяни України мають конституційне право на мирний мітинг чи демонстрацію, а обов’язок держави - гарантувати безпеку учасників.

"Базові права людини мають бути доступними і для ЛГБТ спільноти, а дискримінації, залякуванню та фізичній агресії по відношенню до меншин не має бути місця в правовій державі, яка прагне стати частиною європейської спільноти. 

Наше спільне завдання - побудувати толерантне, демократичне та європейське суспільство в Україні", - сказав Немиря. 

Нагадаємо, що Марш Рівності відбудеться 12 червня. Місце збору - головний корпус КНУ ім. Тараса Шевченко (вул.Володимирська, 60).

Зазначимо, що у минулому році Немиря закликав Кличка та Авакова забезпечити безпеку під час Маршу Рівності. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти