875

Віце-прем`єр Іванна Климпуш-Цинцадзе: Ми толерантна нація, яка готова до того, щоб у нас гідно пройшов Марш Рівності


"Ми вийшли на Майдан за ті цінності, які ми з вами поділяємо"

Віце-прем`єр Іванна Климпуш-Цинцадзе: Ми толерантна нація, яка готова до того, щоб у нас гідно пройшов Марш Рівності

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе підтримала Марш Рівності. 

Так, на сторінці відомства опубліковане її відео-звернення, де вона закликає відстояти ті цінності, заради яких стояв Майдан. 

"Ми з вами разом, спільно вийшли на Майдан за ті цінності, які ми з вами поділяємо. Вийшли разом люди різного віку, різної статі, різних віросповідань, політичних переконань і різної сексуальної орієнтації. Для нас зараз надзвичайно важливо відстояти ті цінності реально для кожного громадянина.

І тому надіюся, що ми спільно з вами покажемо, що ми толератна, терпляча, мудра, виважена нація, яка готова до того, щоб в нас гідно пройшов Прайд, щоб ми не підтвердили ні в який спосіб всі міфи російської пропаганди, які говорять про те, що ми не є демократичною державою", - сказала вона. 

Нагадаємо, що сьогодні Марш Рівності також підтримав голова парламентського комітету з питань прав людии Григорій Немиря. 

Як відомо, Марш відбудеться 12 червня. Початок - головний корпус КНУ ім.Тараса Шевченко (вул.Володимирська, 60) з 09:00 до 10:00. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти